Bu Blogda Ara

20 Şubat 2014 Perşembe

Her Derde Deva Nübüvvet Duası

NURUN NÜBÜVVET DUASI ( ÇOK FAYDASINI GÖRDÜK İHVANLAR)
8 Ocak 2013, 20:03

Latince Okunuşu
Bismillâhirrahmânirrahîm. Allâhûmme zi’s-sultânil-azıym.Ve zi’l-menni’l-kadim. Ve zi’l-vechi’l-kerîm.Ve veliyyi’l-kelimâhi’t-tammati ve’d-dâ’veti’l-müstecabâti ‘akili’l-Hasani ve’l-Hüseyni min enfusi’l-hakki ‘aynu’l-kudreti ve’n-nezıriyna ve’aynu’l-cinni ve’l-insi ve’ş-şeyâtiyni. Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semîûz zikra ve yekûlûne innehû le mecnûn.Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn. Ve mustecâbi Kur’âni’l-azıymi. Ve varise Suleymânu Dâvud ve Âleyhimâ’s-selâmu’l "el vedûdu 7 defa " (Allah'a kalbindeki niyeti belirt) Zü’l-‘arşi’l-mecid. Tavvil umri ve sahhih cesedi vakdi haceti ve eksir emvâlî ve evladî ve habbibi li’n-nâsi ecmâıyne. Ve tebâ’ade’l-adavete kullu min beni Â’deme âleyhi’s-selâmu men kâne hâyyav ve yahikka’l-kavlu ‘alel kâfirîn. İnneke alâ kulli şey'in kadîr. Sübhâne rabbike rabbil izzeti ammâ yasifûn, Ve selâmun alel-mürselîn,Vel-hamdü lillâhi rabbil âlemîn. A'mîn.
Nurun Nübüvvet Duasının çok büyük faydaları vardır. Bu duayı okumaya devam edenler Peygamberimiz tarafından görülmektedir.

Uygulanışı İnşallah her namazından sonra günde beş kere okunduğunda, tüm isteklerini kolayca elde edilecektir. Eğer bir çok düşman varsa, bu duayı oku bu düşmanlar size kötülük yapamaz. Bu duayı arapça yaz yanında taşı ve evde sakla tüm kötülüklerden ve cinlerden korunursun. Kara büyü ve afetler için nurun nübüvvet duasını okuyun. Bitkileri korumak için duayı yazıp gömün. Allah'ın izniyle tüm bitkiler güvende olacaktır. Her gün okuyan kabir azabından kurtulur. Sağlıklı olmak ve genç görünmek için Pazar günü bu duayı okuyun. Herhangi bir hasta için hindistan cevizi yağı veya susam yağına okunur. Sonra vücuda sürülür. Hasta iyileşir. Göz hastalıkları için çok etkilidir. Sadece bir kez okunur ve hasta göze üflenir. Kendin okursan suya oku üfle ve gözüne sür. Hacet için gece 2 rekat sünnet namazı kıl namazdan sonra Fatiha tavassul yap sonra duayı 7 kez okuyun ve dua edin. Hayalindeki kişiyle evlenmek için1 gün oruç tut ve gece temiz ve sakin mekanda bu duayı 100 defa oku dua et. Zalim kişinin kalbinin yumuşaması için hergün nübüvvet duasını okuyun. Korkulacak düşman için nurun nübüvvet duasını okuyun. Merak ettiğin sorularına cevap bulmak için cumartesi gecesi 100 defa oku. Peygamber Efendimiz s.a.v rüyada görmek için yatmadan önce 100 defa oku. Yolculuk sırasında yağmuru önlemek için nübüvvet duası okunur. Savaşa gidenler okursa zafer elde eder. Kolay doğum için suya okunur ve içilir. İçkiyi bırakmak için okunur. Cin Padişahı (Müslüman) ile tanışmak için Cuma gecesi sessiz yerde temiz beden ve temiz mekanda Nurun nübüvvet duası 100 defa okunur ve böylece hiç bir cin sana zarar veremez. Cuma gecesi 50 defa okunursa ihşallah tüm kötülük ve eylemlere karşı korunur. Cuma gecesi zengin olmak ve dünyanın hazineleri için beyaz zerdeçal üzerine 100 defa okunur ve toprağa gömülür.. ama konuşma ve başkalarına söylemeyüksek mevkili ve rütbeli kişinin seni sevmesi ve şefkat göstermesi için nurun nübüvvet duasını oku. Evi büyü ve sihirden korumak ve kötü ruhların ve cinlerin saldırılarından korunmak için nurun nübüvvet duasını okuyun. Duayı yazılı olarak evde tutun. Vahşi hayvanların size itiaat etmesi için perşembe akşamı nurun nübüvvet duasını okuyun. Pazartesi gecesi okunduğunda felaketler sizden uzak olur. Çok Güzel Rüya Görmek İçin: cumartesi gecesi 100 defa okunur.

Faydaları
1- Bu dua zenginlik uygulamaları için de okunur. Zenginlik için ihtiyaç sahipleri içindir. Bu duayı Cuma gecesi 100 defa beyaz zerdeçal ve safrana okuyup nefes edin. Sonra sessiz topraklara ilk önce safranı dökün. Sonra bereket ve bolluk için beyaz zerdeçali ekin. Allah'ın sözü ise, bu duayı inanarak okuyup eken kişiler zengin olur. Bu dua zenginlik için bir adrestir.

2- Bu dua beş vakit namazın arkasından beş defa okunursa İhşallah haceti gerçek olur.

3. Manevi güç, altıncı his ve kalp gözü için nuru nübüvvet duası okunur.

4- Benzer şekilde, inşaallah hoca olmak ve manevi ilimde ilerlemek isteyenler nuru nübüvvet duasını okusun

5- Herhangi bir hayvan özürlü ise okusun İhşallah mükemmel bir hayvan olacak.

6- Her gün güneş batarken okursan Allah bütün günahlarını affeder.

7- Eğer düşmanları varsa, İnşallah, bu duayı ezberden oku düşman size sevgili olacak.

8-Bu duayı ezberden oku ve yazıp evde tut. Yanında taşı inşaallah Allah büyücüden kara büyüden ve hastalıktan seni kurtaracak.

9- Bitkiler üzerine dua yerleştirildiğinde verim alınır.

10- Büyü sihir veya büyücü, şeytanlar, cinler, kötü ruhlardan dolayı rahatsız iseniz, bayılma, sara hastalığı veya delilik gibi hindistan cevizi yağı veya susam yağına duayı okuyup üfleyin ve yağı hastanın vücuduna sürüp ovalayın. Canlı şeytan, iblis, cinler, kötü ruhlar ihşallah hepsi gidecek.

11- Eğer güzel bir şey görmek istiyorsanız, Cumartesi gecesi 100 kez okuyun. İnşallah bir mucize gösterilecek.

12. Eğer denizde botla ve bu duayı ezberden, oku ve denize üfle Allah'ın izniyle deniz suyu taze olacak.

13. Her gece okursanız, İnşallah sen yaşlanmayacaksın cildin kırışmaz.

14- Pazartesi gecesi okursanız, Allah güvenliğini sağlayacaktır.

15- Salı gecesi okursanız, vücudu güçlü olacaktır.

16- Çarşamba gecesi okursanız, dişleri daha güçlü hale gelir.

17- Perşembe gecesi okursanız yüz güzelliği ve yakışıklı olma şirin gözükme

18- Vahşi hayvanlara okursan sana itaat eder.

19- Geceleri okursanız, melekler duayı okuyanlar için af ister.Melekler gökten inecektir.

20- Eğer bayram günü okursanız, o zaman hemen başarılı bir şekilde haceti olacaktır.

21- Peygamberler ile buluşmak istiyorsan bu duayı yatmadan önce 100 defa okuyun ve peygamberler tarafından sevgi o sevgiyi hissedeceksin.

22- Hasta iyileşmek için, hindistan cevizi yağı veya susam yağı içine bu dua okuyup üfleyin ve vücuda sürün inşaallah iyileşir.

23- Benzer şekilde, Cin musallatı, büyü veya şeytani rahatsızlığı olan hastalar hindistan cevizi yağına okusun ve vücuduna sürüp ovsun.

24- Eğer soylu veya kamuda yaklaşmak istediğiniz birini varsayalım, her gün bu duayı okumak, Allah'ın izniyle bütün iradesiyle o seni sever.

25- Eğer güçlü bir vücut istiyorsanız duayı betel yaprağına okuyun.ve bacaklara sürün İhşallah o çok güçlü olacak.

26- Eğer seyahat de yağmur bulguları varsa, bu dua okuyun.

27- Düşmanlık varsa, düşman üzerine okumak ve tekrar tekrar, Allah isterse onu durdurur.

28- Eğer savaşta isen bu duayı okuyun. Allah'ın izniyle aksi düşman mağlup olacaktır.

29. Zor doğum için kadınlar beyaz kase suya duayı okusun ve içsin. varsa, inşaallah bebeği çabucak doğacaktır.

30. Göz ağrısı, şişikliği ve göz rahatsızlıkları için bu duayı bir kez okuyun.

31- Hastalık, yara ve ağrı için nübüvvet duası okuyun.

32- Eğer cinler padişahı ile karşılaşmak istiyorsanız, kutsal ve sessiz bir mekanda safsızlık ve kirden arınmış olarak Cuma gecesi bu duayı 100 kere okurlar İhşallah hiç bir cin ona zarar vermez.

33- Peygamber Efendimiz şöyle dedi: "Eğer başkalarının onurunu istiyorsanız, bu duayı okuyun.

"34-  Hayalindeki kişiyle evlenmek veya evlenme teklifi almak için bu duayı sessiz mekanda okuyun.

35- Düzenli olarak okursan rahat bir yaşamın olur.

36- Evden çıkmadan önce oku düşman sana zara veremez.

37- Cinlerden rahatsız olanlar,kötü rüya görenler, büyü, büyücülük ve diğer tehlikeler için yazılı olarak evde saklayın. Hepsini dışarı atar.

38- Dünyanın hazineleri için beyaz zerdeçal üzerine okunur ve toprağa gömülür.

39- Kim bu duayı kararlı olarak günde bir kez okursa o başarılı olacaktır.

40- Zengin bir evlilik yapmak için her gün bu duayı oku ihşallah dileğin olacak ve aşkın sevdiğine kavuşmak için bu duayı okuyun.

Bilimsel Çalışma İçin :7 Fatiha 7 ihlas 7 felak 7 nas ve 7 kez nurun nübüvvet duasını okuyun. Ruhsal Hastalıklar. Cin musallatı ve Delilik için Nurun Nübüvvet okunur. Hindistan cevizi veya susam yağına 100 defa okunur ve vücuda sürülür. Zemzem suyu veya yağmur suyuna okunup içilmesi de çok faydalıdır.

41- İşyerinde patronun iyi olması için Nübüvvet duası okunur.

Nübüvvet Virdi : Hastalığı tedavi etmek, büyü, sihir, büyücü, şanssızlık ve talihsizlikten korunmak ve kurtulmak için günde 33 veya 313 defa okunur ve nübüvvet mührüne abdestli olarak 1-2 dk bakılır.